FİRMA HAKKINDA  
 
 

KURULUŞ: 28.02.1998 yılında Yönetim Kurulu Başkan’ı Hacı Temel Yazıcıoğlu’nun direktifleri ile Oğulları Engin Yazıcıoğlu ve Ahmet Yazıcıoğlu tarafından kendi öz sermayesi ile kurulmuştur.

AMAÇ: Kalite ve koşulsuz memnuniyet prensipleri üzerine kurulan şirketin amacı , PVC sektöründe otomasyon sistemi ile kaliteli üretim ve hizmet sunmaktır.

KURULUŞ ŞEKLİ VE KAPASİTE

Üretim fabrikası 2700 m2 kapalı ve 700 m2 açık alan üzerine kurulmuştur. Fabrikaya bağlı showroom ve bayilikler oluşturularak hizmet tüketicinin ayağına götürülmektedir.

FABRİKA MAKİNE PARKI: PVC’nin tüm geometrik şekillerini üretebilecek Alman patentli tam otomatik, özel durumlarda kullanılan tek köşe üretim hattı ve kemer bükme ünitesinden oluşmaktadır. Bilgisayar kontrollü bu makinelerde üretim yapan fabrikamız çok seri bir şekilde sıfır hata ile üretim yapabilmektedir.

Bu sistem sayesinde günlük 1100 mt (3 ton) , yıllık 350.000 mt (800 ton)  PVC profil işlenebilmektedir.

Ayrıca , ısı yalıtımlı çift cam ünitesine de sahip olan fabrikada , cam kesmeden thiokal’a kadar tam otomatik makinelerda kaliteli malzemeler kullanılarak , yıllık 80.000 m2 düz cam ve 40.000 m2 de ısı yalıtımlı çift cam üretimi yapılabilmektedir. Bu alanında ki kalitesini ‘YAZICIOĞLU’ Markası ve TSE Belgesi alarak ta tescillemiştir.

2005 yılından itibaren de mobilya sektörüne girmiş ve ‘YAZICIOĞLU’ Markası ile her çeşit mobilya üretimi yapabilmektedir. 1087m2 ek binasında mutfak dolapları, iç oda kapıları, yatak odalar, genç odaları, salon takımları ve laminat taban döşemesi  yapmaktadır.

Bölgenin en gelişmiş üretim teknolojisine sahip üretim hatlarını bünyesinde bulunduran fabrikamızda, Yurt içine olduğu kadar yurt dışı pazarına da en kaliteli ürünler sunularak ülke ekonomisine katkı sağlanır.

Yeni ve çoğalan dostluklarla yarınlarda da beraber olmak istiyoruz…
Kalite doğru adreslerde pahalı değildir.

 
 
 
Tüm hakları Yazıcıoğlu Kardeşler Ltd. Şti.'ye aittir © 2007